PraktickéUdálostiZe života fakulty

Mindfulness workshop na FRRMS

Je pro tebe těžké se soustředit? Poznej mindfulness a zlepši své schopnosti!

375Zobrazení

Stává se vám někdy, že se nedovedete dostatečně soustředit na úkoly či čtení skript? Poznejte mindfulness a zlepšete svou pozornost a paměť!

V iniciačním kurzu si osvojíte následující kompetence: zdraví a worklife balance.
Máte učení nad hlavu, do toho projekty, povinnosti z práce, stále nad nimi musíte přemýšlet a nedovedete kvůli nim třeba i usnout? Při učení těkáte a zjistíte, že si z čteného materiálu nic nepamatujete? Neustále odkládáte důležité úkoly a místo toho koukáte na seriály?

Pokud ano, tak tento kurz pro vás může být řešením. Dozvíte se, jak rozvinout své mindfulness, nebo-li schopnost uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Desítky vědeckých studí potvrzují mindfulness jako efektivní cestu pro zlepšení pozornosti, paměti,  zvládání stresu a zkvalitnění mezilidských vztahů. V současné době je proto mindfulness běžnou součástí rozvojových programů ve společnostech jako Google či McKinsey a výukových programů na univerzitách jako Oxford, Cambridge, nebo Berkeley.

Struktura workshopu:

Co se v tomto kurzu můžete naučit:
* Jak zlepšit svoji soustředěnost?
* Jak úspěšně relaxovat i v rušném prostředí a časové tísni?
* Jak vnést více vitality do každého dne?
* Jak posílit svoji paměť?
* Jak úspěšně zavést praxi mindfulness do svého života a maximálně využít její potenciál?

Chcete se dozvědět, jak může mindfulness pomoci právě vám? Pojďte to také zkusit a to hned 15. říjná od 9 hodin v učebně Z8!