PraktickéUdálostiZe života fakulty

Workshop: Jak prodat své schopnosti a jedinečnost

Dojmy ze super workshopu, který nesmíš příště minout!

565Zobrazení

Zkušenosti ze série workshopů „Jak se prosadit a prodat své schopnosti“

Chci se s vámi podělit o své nedávné zkušenosti a zážitky ze série workshopů s názvem „Jak se prosadit a prodat své schopnosti“. Seminář vede sympaťák Petr Nosek ze společnosti JáNěkdo.cz. Provází vás ojedinělým cyklem vzdělávacích seminářů, které jsou praktické jak pro vaši budoucí kariéru, tak i pro vás samotné.

Co získáte?

  • Poznáte své přednosti, odhalíte svoji jedinečnost a budete se umět prodat. Zároveň i poznáte své slabší stránky a naučíte se s nimi vědomě pracovat, a zvyšovat tak svoji hodnotu. (Budete-li si připisovat jen obecné vlastnosti, opakovat nicneříkající slova o vaší konkrétní osobě, nikoho tím neoslníte.)
  • Schopnost více porozumět sobě i ostatním, umět přijímat kritiku, zvládat negativní emoce a komunikaci v náročných situacích.
  • Zvýšit své sebevědomí, být konkurenceschopnější například při pracovních pohovorech, obhajobách projektů apod.
  • Poznáte nové fajn lidi podobného smýšlení, jako jste vy, kamarády (kteří chodí na stejnou fakultu jako vy, jen jste o nich nevěděli).

Workshopy probíhají na bázi příkladů z praxe a modelování dalších situací na míru. To je přesně to, co si okamžitě vybavíte, dostanete-li se do úzkých… Po tomto kurzu už budete vědět, jak ze situace vyjít jako vítěz. Budete vědět, jak v danou chvíli komunikovat, reagovat a nebát se postavit problému čelem.

Co se mi na workshopech tak líbí, je získávání informací a zároveň aplikace v praxi – to celé v přátelskosti a otevřenosti v rámci celé skupinky účastníků. Petr má tu schopnost nastavit a udržet pozitivní atmosféru, jenž vás neopustí ani po skončení kurzu.