PraktickéUdálostiZe života fakulty

První NEWSLETTER FRRMS

Události, na kterých nemůžete chybět, právě zde!

576Zobrazení

První newsletter FRRMS MENDELU!

3. 3. 2019

Nový semestr přináší mnoho novinek, aktualit a událostí, které Vás nesmí minout! Přečtěte si newsletter, který obsahuje důležité akce, na kterých nesmíte chybět společně s přivítáním nového semestru panem děkanem doktorem Schneiderem!

 

 

Úvodní slovo pana děkana

Vážení kolegové, milí studenti,
letní semestr se nám rozjel na plné obrátky a s ním i řada plánovaných akcí, jejichž počet se bude dále rozrůstat. Za necelý měsíc, 21. března, setkání Akademické obce FRRMS MENDELU. Na obě akce bych Vás rád co nejsrdečněji pozval. Podrobnosti i aktuality o všem, co nás čeká, se dozvíte v začínající řadě těchto newsletterů. Věřím, že se bude jednat o efektivní a využívaný informační nástroj, který napomůže k přehledu všech pracovníků i studentů fakulty o aktuálním i plánovaném dění. K tomu nám všem přeji, ať se nám vzájemná spolupráce ve vzdělávání i výzkumu daří ku spokojenosti nás všech a ať nás naplňuje pocit z dobře odvedené práce a přátelského kolektivu.

XII. ročník studentské konference Rady pro mezinárodní vztahy, Ústavu mezinárodních vztahů a Prague Security Studies Institute

• 26. 4. v prostorách Černínského paláce Ministerstva zahraničních věcí
• Diskuze o Balkánu může přinést více než nové znalosti! Studenti se mohou zúčastnit soutěže s vlastním příspěvkem týkajícím se balkánských zemí. Konference je otevřena i hostům, kteří nemají zájem prezentovat vlastní práci, ale chtějí se zúčastnit jako posluchači a diskutující. Neváhejte a do 10. 4. se určitě přihlašte!
 Více info zde!

Konec prokrastinace s Matějem Krejčím

• od 6. 3. do 10. 4.
• Máte tendenci odkládat důležité povinnosti? Jste přeborníci v prokrastinaci? Jestli se chcete naučit, jak takový zlozvyk ovládnout, terapeut a konzultant Matěj Krejčí Vám pomůže, jak na to snadno a rychle! Srdečně Vás zveme na cyklus čtyř workshopů, jenž bude zahájen úvodní přednáškou už 6. března. Přijďte a naučte se něco, co určitě jednou oceníte!
Více info zde!

“Laboratoř EU” – SOUTĚŽ

• do 15. 3.
• Píšete diplomku s tématikou Evropské unie? Jestli ano, tato soutěž je přímo pro Vás. Zastoupení Evropské komise v Praze vyhlásilo 13. kolo soutěže, do kterého se může přihlásit jak student, tak absolvent magisterského nebo navazujícího magisterského studia. Ale pozor, od obhajoby nesmí uplynout více než rok! Tak pojďte do toho, velká a hodnotná odměna Vás nemine!
Více info zde!

Věda pro zemi – SOUTĚŽ

• do 30. 6.
• Máte schovanou v šuplíku Vaši skvělou bakalářku, diplomku nebo doktorskou práci na téma související se zemědělstvím? Chtěli byste výsledky své vědecké práce publikovat pod hlavičkou muzea nebo získat finanční odměnu? Tak určitě neváhejte a přihlašte svou práci do soutěže Věda pro zemi!
Více info zde!

 

V příštím newsletteru se můžete těšit na další novinky a události!