Lidé z FRRMSPraktické

Stáž v PR týmu FRRMS

Nemáš ještě splněnou odbornou praxi? Nebojíš se jít ze své komfortní zóny? PR tým FRRMS ti nabídne pomocnou ruku!

391Zobrazení

Povinná odborná praxe může v něčích očích znamenat velké utrpení, daleké dojíždění, stres, neznalost přihlašování v portálu praxe a prostě největší hrůzu na světě. Ale proč si komplikovat život, když řešení těchto nesvárů je přímo za rohem… teda přímo na naší fakultě.

Jedinečnou příležitost ke splnění tvojí odborné praxe ti nabízí náš PR tým FRRMS; skupina několika studentů pod křídly skvělé Kateřiny Čechové. Nemusíš chodit daleko, po přednášce skočíš do druhého patra pro nějaký úkol a 112 hodin máš raz dva.

A co čeká tebe, když se přidáš? Organizace důležitých akcí fakulty, účast na Gaudemausu, DOD, pomoc při realizaci Roadshow na střední školy. Pokud tě baví psát, můžeš přispívat na náš fakultní blog, můžeš pomáhat kreativně tvořit propagaci a následně ji realizovat, zdobit stromek a tak. Je toho moc, ale je to super. Získáš tolik nových zkušeností, otevřou se ti dveře, ke kterým se hledá klíč velmi těžce a dlouho, a navíc poznáš nové lidi!

Takže pokud tě baví aspoň jedna z těchto aktivit, máš smysl pro organizaci, nebojíš se vystoupit z řady, ukázat, co v tobě je, projevit se, chceš poznat nové kamarády a zvelebit naši fakultu – určitě nám napiš na mail pr.frrms@mendelu.cz!

A co na to říkají stážisté z minulého semestru a starší členové?

Livuš

Nové skúsenosti, perfektní ľudia, reprezentácia fakulty. Presne toto a daleko viac mi PR ponúklo.

 

Michaela

Díky šanci být členkou v PR týmu jsem si nejen splnila povinnou praxi, ale poznala jsem skvělé lidi, získala nové zkušenosti a otevřely se mi dveře k novým možnostem. Je to super výzva, která tě posune úplně jinam.

 

Julie

Hledáš praxi v super týmu, kde využiješ svých schopností a získáš nové zkušenosti? Pak se rozhodně přidej do PR týmu FRRMS. Nejenom, že jsem přímo v centru dění akcí pořádaných fakultou a získávám nové zkušenosti, zážitky, ale i nové přátelé. Kreativitě se v týmu meze nekladou a rozhodně nebudeš jen pracovní silou, ale i členem naší fakultní rodiny!

 

Robert

Působení v PR týmu je příležitost, která vám dá skvělé zkušenosti do budoucna, ať už jde o seberealizaci, zkušenosti do vaší budoucí kariéry, nebo i jedinečné zážitky. Je to práce, která není stereotypní, ale pestrá, různorodá, člověka baví a posouvá kupředu.

 

 

Tak co, přidáš se?

 

 

Michaela

Napsat komentář