PraktickéUdálostiZe života fakulty

Podnikni to! na FRRMS

Podnikni to! na FRRMS

832Zobrazení

Máš zájem o podnikání? Máš sny vize, cíle, které chceš naplnit, ale nevíš, jak na to? Chceš se prosadit v republice nebo rovnou ve světě se svým nápadem? Tak to nesmíš minou příště tuto akci! Událost Podnikni to! proběhla minulý týden na naší fakultě, kde byla možnost získat informace, jak rozjet podnikání. Všechno je to v režii zkušených podnikatelů, kteří mají roky praxe, jmenovitě například Pavel Pichler, který mentoruje tento workshop zrovna u nás.

Byla jsem se podívat na první kurz ze sedmi a byla jsem ohromena jeho zápalem, chtíčem nám ukázat, jak se vše dělá. Poukázal na nutnost odejít z komfortní zóny, překročit své hranice a něco dokázat, protože nic nebude čekat na to, než se konečně odhodláš.

Tento workshop je rozdělen na sedm lekcí, které by ti měly otevřít oči, dodají ti odvahu, společně vyjdete do ulic a budete se ptát kolemjdoucích na názory na váš nápad. Jednoduše řečeno za sedm lekcí, které trvají zhruba dvě hodiny, dostane tvůj nápad na podnikání kostru, směr, položí se základní cihly a pokud si za tím budeš stát a půjdeš si za svým, může se vše stát skutečností.

Na první lekci nás bylo kolem čtyřiceti, největší zájemci pak měli poslat maily o třech větách, proč chtějí podnikat a z těch pak pan Pichler vybral dle svého uvážení šestnáct šťastlivců, kteří budou v kurzu pokračovat.

Tak co? Máš zájem? Pokud ano, bez ostychu utíkej na jejich stránky a přihlas se!  Kurz je zdarma, takže tě to nic stát nebude, pouze tvé úsilí a trochu času. Stopro lákavé, tak šup, ať chytneš místo!

 

Michaela