UdálostiZe života fakulty

Jak budovat sebevědomí na FRRMS? Jedině s JáNěkdo!

„A hlavně buďte sebevědomí! To je rada nad zlato, kterou můžete slýchávat docela často. To je jako poradit člověku v exekuci, že jeho problém vyřeší přísun většího množství peněz. To, že potřebujeme být sebevědomí, není nic nového.“

214Zobrazení

Po úspěšném workshopu „Jak prodat své schopnosti a jedinečnost“ si jeho účastníci proto vyžádali od hlavního přednášejícího, Petra Noska, spolumajitele společnosti JáNěkdo.cz další workshop na téma „Jak budovat sebevědomí“. Přestože se workshop konal uprostřed zkouškového období, kdy studenti mají obvykle jiné priority, zájem o workshop byl enormní. Účastnili se ho převážně studenti FRRMS, ale také někteří z řad veřejnosti.

Během téměř půl druhé hodiny Petr Nosek představil zákonitosti fungování mozku a vliv na budování či snižování vlastního sebevědomí. Dále představil, jak si sebevědomí srážíme, jak své sebevědomí přirozeně posilovat. Workshop byl provázen od uvědomění si souvislostí až po konkrétní kroky pro budování sebevědomí sobě i druhým. Účastnici měli rovněž možnost si ve formě interaktivního cvičení vyzkoušet, jak se jednoduše a efektivně buduje sebevědomí.

Promo na workshop: Jak budovat sebevědomí, dne 30. 5. 2018

 

Jak úspěšný workshop o sebevědomí byl? Přečtěte si některé zpětné vazby účastníků:

Opět výborný. Poznání k uvědomění sama sebe.“ (Lucie)

Nejvíc se mi líbily praktické konkrétní tipy (komplimenty, výzva 21 dní apod.).“ (Michal)

Akce byla úžasná, velice mi pomohla uvědomit si svoje kvality a nepodceňovat se. Odteď přemýšlím pozitivně, tam je síla. Nejlepší byla cvičení.“ (Beata)

Skvělý, moc se mi líbilo, jak funguje náš mozek, a to, že jsem si začala uvědomovat, že svým jednáním podpořím ostatní ze svého okolí.“ (Aneta)

Nejvíce se mi líbily rady, jak pracovat sama na sobě. Super přednáška.“ (Jana)

Nejvíce se mi líbilo, že sebevědomí lze vždy posilovat a život není sinusoida, ale se lze vždy posouvat.“ (Jiří)

Líbí se mi celkový přístup, zaměření nejen na sebe, ale také na druhé. Není to jen o nás.“ (Magda)

Skvělý přednes, sympatický moderátor. Délka workshopu byla akorát.“ (Tomáš)

Nejvíce se mi líbilo vystupování Petra, uvádění příkladů, na kterých si tyto věci můžeme lépe představit.“ (Gabriela)

Úžasný! Splnilo to mé očekávání.“ (Markéta)

Líbila se mi praktická část a možnost slyšet, co si myslí jiní lidé.“ (Mária)

„Nejvíc se mi líbil způsob vedení přednášky – cílené na studenty a upoutání pozornosti pomocí příkladných příběhů.“ (Markéta A.)

Velice dobré. Líbilo se mi, že vše najednou dává smysl. Dostali jsme takový start pro rozvoj a zapracování na sobě.“ (Andrea)

 

Je Vám líto, že jste se těchto workshopů nezúčastnili? Nevadí! 

V zimním semestru se můžete těšit na další workshopy JáNěkdo.cz!

 

Bližší informace o workshopech:

  • Kontaktní osoba na přednášejícího workshopů JáNěkdo.cz: Petr Nosek, spolumajitel společnosti JáNěkdo.cz, tel.: +420 607 961 535, email: petr.nosek@janekdo.cz

 

  • Odpovědná osoba za organizaci workshopů JáNěkdo.cz na FRRMS: Veronika Svatošová, Ph.D., proděkanka pro koncepci a rozvoj na FRRMS, tel.: +420 545 136 403, email: veronika.svatosova@mendelu.cz

 

 

Napsat komentář