PraktickéUdálosti

Jsi PRVÁK? Tady je 5 důvodů, proč se zúčastnit Prvákovin 2018

Přijali tě na FRRMS? Hodláš nastoupit? OK, ale než začne semestr, měl/a bys vědět, co tě čeká. Pro všechny zelenáče, jako ty, pořádáme akci Prvákoviny.

490Zobrazení

P

Poznáš fakultu a univerzitu. Nikdo nechce přijít první den a ani nevědět, kde se dá najíst nebo kde máme záchody. Provedeme tě každým zákoutím a možná se dostaneš i do koupelny za Ufňukanou Uršulou.

R

Rady od starších. Všichni instruktoři i zbytek organizačního teamu je složen ze studentů vyšších ročníků. Po cestě semestry jsme nabrali pár zkušeností, jak se ušetřit zbytečných nervů. Rádi se o ně podělíme.

V

V klidu. Celá akce je naprosto neformální. Většinu času budeš trávit se studenty, tak na oslovení pane docente ještě na pár chvil můžeš zapomenout.

Á

Áfterparty. Každá akce musí být zodpovědně zakončená. Celý den budeme na univerzitní půdě, tak si tam uděláme i party. Bar za studentský ceny a našlapanej DJ. To si nechceš nechat ujít. Další taková party bude nejdřív za rok!

K

Kontakty a kamarádi. Celý den se budeš seznamovat s lidmi, kteří s tebou budou studovat a stanete se kamarády. Spolupráce po celou dobu studia je základ. Není nic horšího, než přijít první den do školy a nikoho neznat. Zvlášť, když se všichni ostatní znají z Prvákovin. Tak na co ještě čekáš?

Sejdeme se 21.9. u nás na FRRMS.  Přihlášku najdeš TADY. Pro zajištění celodenního programu, obědu a večeře je potřeba přispět 300 Kč.

Těší se celá Akademická unie FRRMS (studentský spolek Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií)

Napsat komentář